Idealny prezent dla pracowników i klientów

Żyjemy w czasach rewolucji cyfrowej – to internet stał się głównym miejscem kontaktu z klientem. Jednak niezależnie od tego, warto pamiętać o tym, że bezpośredniej relacji nic nie zastąpi. W biznesie, jak i w prawdziwym życiu warto o tę relację zadbać.

Zadbaj o relację w biznesie – wybierz wyjątkowy upominek

W Infomax Wrocław wiemy doskonale, jak to zrobić. Od ponad 25 lat tworzymy dla naszych klientów wyjątkowe upominki na wyjątkowe okazje. Indywidualne podejście do zlecenia oraz ugruntowana pozycja na rynku dały nam grono zadowolonych współpracowników, którzy stale zdają się na nasze doświadczenie w kwestii doboru i przygotowania upominków.

Od lat niesłabnącą popularnością cieszą się przygotowywane przez nas delikatesowe zestawy prezentowe. To, co je wyróżnia, to przede wszystkim obecność lokalnych produktów, od sprawdzonych dostawców, z którymi mamy wypracowane relacje biznesowe oparte na zaufaniu. Dzięki temu, mamy pewność, że wyroby, które znajdujesz w zestawie, są świeże i najwyższej jakości.

W ofercie mamy kilkadziesiąt zestawów delikatesowych, do wyboru z alkoholem lub bez. Pakujemy je do wiklinowych koszy bądź do skrzynek z jasnego drewna sosnowego, z możliwością personalizacji poprzez dodanie logo firmy i/lub życzeń na zasuwce. Istnieje też możliwość przygotowania zestawu na zamówienie.

Zainspiruj się!