Popularne gadżety reklamowe – Top 10

Skuteczna reklama to istotny element budowania świadomości marki wśród klientów. Jedną z jej form są gadżety reklamowe. Z ich pomocą w prosty i niedrogi sposób komunikujemy swoją obecność, utrwalamy wizerunek marki, a także budujemy pozytywne emocje w związku z marką.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju gadżetów reklamowych. Jeśli dopiero zaczynasz korzystanie z takiego nośnika reklamy i nie wiesz, jakie gadżety wybrać, poniżej znajdziesz listę 10 najpopularniejszych. Zainspiruj się!

1. Długopisy

Zawsze dobrze mieć pod ręką długopis, którym zapisujemy ważne informacje czy dane kontaktowe. Elegancki metalowy z grawerem lub plastikowy w oryginalnym kształcie to produkt pierwszej potrzeby.

2. Notesy/ bloczki klejone

Kiedy masz już czym zapisać, potrzeba też mieć na czym zapisać. Dlatego notesy i bloczki samoprzylepne, klejone lub na spirali, z okładką lub bez, w zależności od potrzeb i okoliczności, to doskonały gadżet reklamowy.

3. Breloki

Można je przypiąć do kluczy, plecaka lub torebki. Atrakcyjny design lub element zaskoczenia co do ich funkcjonalności skutecznie przykuwa uwagę i wzbudza zainteresowanie.

4. Smycze

Te artykuły na stałe wpisały się w kanon podstawowych gadżetów reklamowych. Na co dzień służą do noszenia identyfikatorów i holderów. Nie obejdziesz się bez nich na konferencji, szkoleniu czy targach.

5. Pendrivy

Odkąd pojawiły się na rynku, stale są w użyciu i doskonale sprawdzają się jako gadżet reklamowy. Dostępne w różnych kształtach, kolorach, pojemnościach, z możliwością połączenia z innym urządzeniem, np. smartfonem. Tworzą świetny duet reklamowy ze smyczami.

6. Power banki

Każdy doświadczył rozładowania się baterii w najmniej odpowiednim momencie. Dlatego te nowoczesne gadżety reklamowe są strzałem w dziesiątkę. Zajmują niewiele miejsca, ale wiele mogą pomieścić.

7. Kalendarze

Niezależnie od tego, czy są w formie książki z elegancką oprawą, stoją na biurku czy wiszą na ścianie, kalendarze są profesjonalnym i skutecznym gadżetem reklamowym przez cały rok.

8. Kubki

Efektowny upominek, a zarazem użyteczny, co dodatkowo podnosi jego wartość i zwiększa szanse na to, że nie zostanie schowany do szuflady. Mnogość możliwości jego personalizacji zwiększa marketingową skuteczność takiego gadżetu.

9. Torby/ workoplecaki

W ostatnim czasie mocno zyskują na popularności. Wygodne i funkcjonalne, pasujące na wiele okazji i do różnych stylizacji. Dużo większa powierzchnia do zadrukowania w porównaniu do pozostałych gadżetów reklamowych to dodatkowy atut takiego upominku.

10. Koszulki

Popularny i niedrogi gadżet reklamowy, choć częściej przeznaczony dla klientów, którzy już w jakimś stopniu identyfikują się z marką i używając go, stają się świadomymi jej ambasadorami.

Zainteresowany?

Wyślij zapytanie