Personalizowane kalendarze na 2022 rok

Dwight D. Eisenhower – wielki strateg wojskowy i dwukrotny prezydent USA powiedział kiedyś, że plany okazują się być do niczego, ale planowanie jest wszystkim. Planowanie wymaga wygodnego narzędzia. Sprawdzonym i stale popularnym narzędziem są kalendarze.

Zaplanuj z nami 2022 rok!

W ramach naszej oferty proponujemy Ci elegancki kalendarz książkowy wykonany z wysoką dbałością o detale. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, proponujemy go w czterech różnych formatach. Ekskluzywna okładka z eko skóry, dostępna jest w 12 wariantach kolorystycznych i zawiera tłoczony rok. Dodatkowo, daje możliwość personalizacji poprzez dodanie logo firmy, dzięki temu otrzymujemy produkt, który nie tylko wspiera nas w planowaniu, ale także skutecznie podtrzymuje świadomość naszej marki wśród klientów i partnerów biznesowych. 

Blok terminarza szyty jest nićmi, z kapitałką i tasiemką w kolorze kremowym oraz perforowanymi narożnikami. Wewnątrz papier w estetycznym kremowym kolorze. Kalendarz do wyboru z registrem lub bez, w układzie dziennym bądź tygodniowym. Minimalna ilość w zamówieniu to 10 sztuk z danego wzoru.

Wybierz format, kolor oprawy, układ dzienny lub tygodniowy oraz obecność registrów i dostosuj kalendarz do swoich potrzeb.

Zainteresowany?

Wyślij zapytanie